Gabinet

Kryzys życiowy, depresja, lęk, niepokój, nerwica, dolegliwości psychosomatyczne, zaburzenia odżywiania, zaburzenia osobowości.
Jeżeli masz w myślach jedno z tych uczuć – psychoterapia da Ci ulgę.

Być może zaglądasz tutaj, bo przeżywasz smutek, lęk, natrętne myśli, przeciążenie stresem, kłopoty z podejmowaniem decyzji, poczucie małej wartości, brak pewności siebie, trudności w relacjach, zazdrość, złość, poczucie winy i zagubienia. Każdy z nas ich doświadcza, lub może doświadczyć. Jeśli jednak nasilają się, i przeszkadzają Ci w życiu, możesz skorzystać z psychoterapii.

Związane z trudnymi przeżyciami emocje są utrwalone w pamięci i wywierają wpływ na zachowanie i myślenie, mimo, że czasem wcale tego nie chcesz. Nieuświadomione i nienazwane mogą upominać się o Twoją uwagę. Reagujesz obniżeniem nastroju, kompulsywnym zachowaniem, skłonnością do agresji, i na mnóstwo jeszcze innych sposobów powodujących dyskomfort i złe samopoczucie.

Psychoterapia to praca nad tym co chcesz zmienić.

Psychoterapia to wspólne z terapeutą przyglądanie się znaczeniu jakie mają różne zdarzenia i relacje. To dostrzeganie niewidocznych dotąd powiązań między myśleniem, uczuciami i działaniem. To poznawanie, rozumienie, rozwój i akceptacja siebie.

Pierwsze spotkanie, na którym wspólnie przyglądamy się, czego potrzebujesz, to konsultacja psychologiczna.
Jeśli zdecydujesz się na dalszą pracę, określamy cel i czas trwania psychoterapii. Spotykamy się wówczas 1 raz w tygodniu.

Miejsce spotkania to kameralny gabinet psychoterapii w sercu Ochoty, przy ul. Filtrowej 73 lok 25.

Każde spotkanie trwa 50 minut i kosztuje 130 zł.

Chcesz jeszcze dzisiaj rozpocząć psychoterapię w Warszawie, na Mokotowie, Ochocie lub Woli?