Psychoterapeuci

Psychoterapeuci

Agata Bronikowska

Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem specjalistą I stopnia – psychologiem klinicznym. W swoim zawodzie pracuję blisko 40 lat, psychoterapią zajmuję się od 2000r. Ukończyłam Kurs Psychoterapii CMKP w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych. Pracuję korzystając z superwizji.

Jako psychoterapeutka:

  • czerpię z podejścia psychodynamicznego z jego rozumieniem przeszłych doświadczeń w kształtowaniu się psychiki, zawsze w relacji z bliskimi
  • korzystam z podejścia poznawczo–behawioralnego, które akcentuje wagę racjonalnego myślenia i związku przekonań z emocjami
  • bliskie jest mi podejście systemowe, dostrzeganie reguł i zależności między ludźmi, waga codziennych relacji z bliskimi, spoglądanie na świat przez pryzmat warunków, w których przyszło nam żyć
  • uznaję znaczenie niepowtarzalnego indywidualnego doświadczania świata i relacji.

abronikowska@psychoterapiaanima.pl

Magdalena Gowin

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Ukończyłam Wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem uczestnikiem czteroletniego, całościowego szkolenia psychoterapeutycznego, integrującego założenia terapii poznawczo-behawioralnej z dialogiem motywującym i terapią trzeciej fali CBT, prowadzonym przez Akademię Edukacji i Motywacji w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Jako psychoterapeutka:

  • Prowadzę indywidualną psychoterapię dla osób dorosłych. Pomagam osobom, które znalazły się w kryzysowej sytuacji życiowej. Pomagam w trudnościach związanych z emocjami, nastrojem, relacjami z innymi ludźmi czy życiem zawodowym.
  • Terapia to dla mnie proces prowadzący do zmiany, którego istotnym elementem jest relacja terapeutyczna. Relacja oparta na współpracy, zapewniająca bezpieczną atmosferę pomaga w realizacji celów, mających wpływ na poprawę jakości życia.
  • Swoje doświadczenie w pracy opieram o wieloletnią pracę związaną z diagnozą i orzecznictwem w Pracowni Psychologii Anima oraz o pracę kliniczną w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie.

mgowin@psychoterapiaanima.pl

Magdalena Gowin – ZnanyLekarz.pl
 

Nasze niektóre osiągnięcia zawodowe: