Gabinet

Gabinet

Kryzys życiowy, depresja, lęk, niepokój, nerwica, dolegliwości psychosomatyczne, zaburzenia odżywiania, zaburzenia osobowości. Doświadczenie przemocy, trauma, uzależnienie albo osoba uzależniona w rodzinie to kolejne sytuacje, w których dobrze jest skorzystać z pomocy psychologicznej, z psychoterapii.

Problemy psychiczne, zaburzenia psychiczne, zaburzenia emocjonalne – większość tych zjawisk posiada swoje nazwy, terminologię medyczną, psychiatryczną czy psychologiczną. Mają różne opisy, różny przebieg. U różnych osób to samo zaburzenie wygląda nieco inaczej. Za każdym razem powoduje ból, dyskomfort. Każdy z nas przeżywa czasem smutek, lęk, natrętne myśli, przeciążenie stresem, kłopoty z podejmowaniem decyzji, poczucie małej wartości, brak pewności siebie, trudności w relacjach, zazdrość, złość, poczucie winy i zagubienia.

Psychoterapia to wspólne przyglądanie się znaczeniu jakie mają przeżywane emocje, różne zdarzenia i relacje. To dostrzeganie niewidocznych dotąd powiązań między myśleniem, uczuciami i działaniem. To poznawanie, rozumienie, rozwój i akceptacja siebie.

Pierwsze spotkanie, na którym wspólnie przyglądamy się, czego potrzebujesz, to konsultacja psychologiczna.
Jeśli zdecydujesz się na dalszą pracę, określamy cel i czas trwania psychoterapii.
Ustalając cel odpowiadasz sobie na pytanie „po co tu jestem”? i „co chcę dla siebie zrobić”?
W trakcie terapii spotykamy się 1 albo 2 razy w tygodniu.

Miejsce spotkania to gabinet psychoterapii na Ochocie, przy ul. Grójeckiej 43 lok.12 A.

Każde spotkanie trwa 50 minut i kosztuje 190 zł

Jest możliwe wysłanie na email linku do płatności online.

Zapraszam również na konsultacje psychologiczne ONLINE przez Skype.
Umawiać można się mailowo: abronikowska@psychoterapiaanima.pl lub telefonicznie: 603 331 070, w godzinach między 9.00 a 20.00.

Regulamin: Regulamin konsultacji online i platnosci za konsultacje online.pdf

Chcesz jeszcze dzisiaj rozpocząć psychoterapię w Warszawie, na Mokotowie, Ochocie lub Woli?